Zabiegi stomatologiczne

W trosce o bezpieczeństwo, jak i skuteczną oraz najlepszą opiekę nad naszymi pacjentami, stworzyliśmy klinikę ES’TE ESTETICA, gdzie w jednym miejscu znajdziesz kompleksową pomoc wykwalifikowanych lekarzy, sprawdzone metody leczenia, a także sprzęt nowej generacji, dzięki czemu możemy zaoferować Ci szeroki wybór zabiegów, przeprowadzanych na wysokim, światowym poziomie.

1. Chirurgia Stomatologiczna,

W ES’TE ESTETICA wszystkie zabiegi chirurgiczne wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy w dziedzinie leczenia operacyjnego zębów, jamy ustnej i okolic do niej przyległych.  Usuwamy również  problem w postaci przerosłych wędzidełek języka oraz warg .

2. Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza, zwana inaczej ogólną, to jedna z podstawowych usług świadczonych w gabinetach dentystycznych. Jej głównym zadaniem jest leczenie oraz profilaktyka próchnicy, a także korygowanie powstałych w jej skutek ubytków.

3. Endodoncja

Endodoncja to nic innego, jak leczenie kanałowe zęba, czyli dział stomatologii, zajmujący się diagnostyką i leczeniem schorzeń miazgi zębowej oraz tkanek okołowierzchołkowych zęba.

4. Protetyka, Korony, Licówki

Zajmując się stomatologią estetyczną, trudno pominąć protetykę, czyli jej prężnie rozwijającą się dziedzinę. Najprościej rzecz ujmując, zajmuje się ona odtwarzaniem właściwego zgryzu i wyglądu zębów w przypadkach, w których stomatologia zachowawcza i jej metody nie są już wystarczające.

5. Stomatologia estetyczna, wybielanie zębów, uśmiech dziąsłowy

Wielu z nas marzy o pięknym uśmiechu i wielu frustruje się, ponieważ pomimo odpowiedniego dbania o zęby ich biel, wciąż nie jest wystarczająco biała, a kształt nie przypomina tego, który widzimy na uśmiechniętych twarzach znanych osób zerkających na nas z okładek kolorowych magazynów.

6. Profilaktyka i higiena

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna w zachowaniu pięknego uśmiechu oraz świeżego oddechu. Mycie zębów to podstawowa i najważniejsza czynność dla zachowania właściwej higieny jamy ustnej. Jednak czy samo szczotkowanie zębów wystarczy, aby cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem?

7. Peridontologia

Periodontologia jest dziedziną stomatologii specjalizującą się głównie w leczeniu chorób przyzębia, czyli wszystkich tkanek otaczających nasze zęby, ale obejmuje również inne stany chorobowe w obrębie tkanek miękkich jamy ustnej, takie jak choroby języka i warg, zmiany na błonie śluzowej policzków i dna jamy ustnej.

8. Diagnostyka obrazowa, RTG zęba

Kiedy liczy się precyzja, czas i estetyka szczegółowe planowanie leczenia odgrywa bardzo istotną rolę. Proces leczenia zaczyna się od diagnozy, jednak aby był on skuteczny i przynosił zamierzone rezultaty, postawiona diagnoza musi być właściwa.

9. Pantomograf, Cefalometria

Prawidłowo postawiona diagnoza, to początek drogi do odzyskania zdrowia. Dostępna w naszej klinice nowoczesna technologia i sprzęt wysokiej jakości, w znaczący sposób wpływa na poprawę standardów opieki oferowanej klientom w naszych gabinetach stomatologicznych.

Stomatologia

Olśniewający i zdrowy uśmiech to marzenie wielu z nas. Każdego dnia spotykamy ludzi, którzy przestali się uśmiechać, ponieważ nie są zadowoleni z estetyki swoich zębów. Rozumiemy ich, gdyż wiemy, jak istotne dla pięknego uśmiechu jest właściwe ukształtowanie kości szczęki i żuchwy, prawidłowe ułożenie zębów w łukach zębowych, brak ubytków w uzębieniu, czy choćby wymarzony odcień zębów pozbawiony odbierających im uroku przebarwień. W klinice ES’TE ESTETICA wykwalifikowani i doświadczeni lekarze dentyści z różnych dziedzin stomatologii oferują pacjentom kompleksową pomoc zarówno w leczeniu zębów, jak i ocenie wyglądu zgryzu i dopasowaniu najlepszych rozwiązań. Obecnie stomatologia zapewnia wiele opcji, które umożliwią przywrócenie mu naturalnego piękna. Ponieważ pacjent i jego potrzeby są naszym priorytetem, nieustannie dbamy o wysoką jakość oferowanych usług.

Dentyści wsłuchują się w potrzeby odwiedzających nas osób, aby następnie wybrać najlepszą dla nich metodę leczenia. Klinika stomatologii ma gabinety, które wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt do badań, aby wystawiana diagnoza była precyzyjna, a leczenie przebiegało sprawnie i szybko. Do pracy używamy sprawdzonych i bezpiecznych materiałów, jak i preparatów umożliwiających uzyskanie trwałego i skutecznego leczenia. Nasi lekarze dentyści, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, precyzyjna diagnostyka, skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta, wysokiej klasy aparatura medyczna sprawiły, że zaufało nam już wielu pacjentów. Spotkaj się z nami i dołącz do ich zadowolonej grupy!

Stomatologia – rozwój medycyny

W ostatnich dekadach wiele dziedzin medyny przeszło transformację, rozszerzając zakres i możliwości działań. Dotyczy to również stomatologii. Obecnie lekarze dentyści mogą wykonać dużo więcej działań, niżeli było to możliwe kilkadziesiąt lat temu, umożliwiając tym samym dłuższe zachowanie uzębienie czy też leczenie różnorodnych schorzeń. Do metod, które powstały niedawno możemy zaliczyć m.in. licówki czy też leczenie kanałowe pod mikroskopem. Tego typu usługi wykonujemy również w naszej klinice. Dentyści przeprowadzają zabiegi wymagane przez potrzeby i stan jamy ustnej pacjentów.

Rozwój materiałów i technik pozwolił również na oferowanie mniej inwazyjnych rozwiązań, które pozawalają np. na zachowanie większej ilości zdrowej tkanki zęba, dokładniejsze opracowanie ubytków, czy też kanałów. Klinika stomatologii ES’TE ESTETICA umiejscowiona w Krakowie i Kryspinowie oferuje rozbudowaną opiekę dentystyczną m.in. dla dorosłych.

ES’TE ESTETICA – zakres usług

Dentysta z naszej kliniki może przeprowadzić różne zabiegi. Zatrudniamy lekarzy specjalizujących się w stomatologii zachowawczej, chirurgii szczękowej i innych. W zakres usług ES’TE ESTETICA wchodzi:

  1. Stomatologia zachowawcza i endodoncja — polegająca na leczeniu próchnicy oraz problemów z miazgą zębową. Endodoncja mikroskopowa pozwala na leczenie kanałowe w powiększeniu, co zwiększa dentyście pole widzenie nawet 20 razy.
  2. Protetyka — oferujemy różnorodny zakres rozwiązań protetycznych, od koron i mostów po protezy, który dostosowywany jest to liczby ubytków w uzębienie, ogólnego stanu jamy ustnej oraz preferencji pacjentów. Wykorzystujemy takie materiały protetyczne jak ceramika czy też kompozyt, które umożliwiają wykonanie elementów o wyglądzie niedobiegającym od naturalnego uzębienia.
  3. Chirurgia stomatologiczna — realizujemy zabiegi od ekstrakcji zębów w tym również zatrzymanych ósemek, przez chirurgię rekonstrukcyjną, aż po usuwanie przerostów języka bądź wędzidełek. Zabiegi tego rodzaju przeprowadzane są pod znieczuleniem miejscowym.
  4. Stomatologia estetyczna — usługi w naszej klinice obejmują również zabiegi wybielające, aplikację licówek, a także korekty kształtu zębów, które pozwalają na poprawę estetyki uśmiechu. Dentyści dobierają metody do stanu szkliwa oraz ogólnych preferencji pacjentów względem końcowego wyglądu uzębienia.
  5. Profilaktyka i higiena — elementem oferty kliniki jest zapewnienie profilaktyki i edukacji w zakresie higieny jamy ustnej. Regularne wizyty kontrolne, profesjonalne czyszczenie zębów oraz indywidualnie dopasowane zabiegi fluoryzacyjne pomagają w zapobieganiu problemom stomatologicznym.
  6. Periodontologia – zajmujemy się leczeniem chorób przyzębia oraz zmian i schorzeń występujących w obrębie jamy ustnej.

Nasz klinika stomatologii ES’TE ESTETICA wyposażona jest również w pracownię RTG. Diagnostyka obrazowa pozwala dentyście na ocenę stanu zębów i całej jamy ustnej przed podjęciem leczenia np. kanałowego.

Klinika stomatologii w Krakowie – konsultacje i plan leczenia

Konsultacje są pierwszym etap przed przystąpieniem do większości zabiegów stomatologicznych. Podczas tych spotkań dentysta w naszej klinice w Krakowie lub Komornikach przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, co pozwala na ustalenie indywidualnego planu leczenia oraz wykluczenie potencjalnych przeciwwskazań do podjęcia określonych procedur. Konsultacje te umożliwiają również pacjentom uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące planowanych zabiegów.

Do dyspozycji pacjentów kliniki jest przestronny parking oraz komfortowa poczekalnia. W celu zapisania się na zabieg lub konsultację prosimy o rejestrację telefoniczną na podany na stronie numer.

Opinie naszych klientów

Szczerze polecam i zachęcam do korzystania z usług medycznych Pana Tomasza, pełen profesionalizm. Efekt po zabiegu jest lepszy niż oczekiwałem.

icon

Karol

Szybkie i bez bolesne usunięcie znamienia na stopie. Polecam serdecznie.

icon

Magda

Polecam prawdziwy profesjonalista, dokładny i sumienny, miła i przyjazna atmosfera,

icon

Jacek

Bardzo polecam Pana dr Tomasza Brzoskwinię. Miałam ranę po oparzeniu 2 stopnia. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, bez stresu i napięcia. Zostałam o wszystkim poinformowana, wszystko zostało wytłumaczone i zrobione fachowo i rzetelnie. Pan dr jest osobą bardzo empatyczną, uważną i pozytywną. A i trochę śmiechu było. Lekarz z wielką wiedzą i umiejętnościami , działający szybko i efektywnie. Rana zagoiła się bardzo szybko. Z serca polecam.

icon

ElaD

Zdecydowanie i z całego serca polecam Pana doktora Tomasza. Wizyty w miłej, swobodnej atmosferze. Wszytko co potrzebne wytłumaczone dokładnie i z zaangażowaniem. Sam zabieg korekcji odstających małżowin usznych przeprowadzony profesjonalnie, bezboleśnie, z pełną dbałością o komfort pacjenta i z dobraniem odpowiedniej, najlepszej dla danego przypadku metody. Dużym plusem jest dla mnie elastyczność w kontakcie i godzinach wizyt, duża empatia i uśmiech, dzięki czemu cały proces zaczynając od konsultacji wstępnej, przez zabieg, aż po same kontrole po zabiegu, przebiega miło i bezproblemowo. Z całego serca polecam!

icon

Agnieszka M

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana dr.Tomasza Brzoskwinię ,który wykonał u mnie przeszczep włosów na bliżnie po poparzeniu. Mimo, że blizna była bardzo stara. to wszystko odbyło się bez komplikacji i w miłej atmosferze. Przed zabiegiem udzielono mi wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie moje pytania i w każdej chwili Pan dr. był dla mnie dostępny pod telefonem, zarówno przed zabiegiem, jak i po nim. Zawsze miły i serdeczny. Jestem 7 miesięcy po zabiegu i cieszę się bujnymi włosami. a jedyne czego żałuję, to to, że nie zdecydowałam się wcześniej na ten zabieg. Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Jeszcze raz szczerze polecam Pana dr. Tomasza.

icon

Beata

Doskonałe kompetencje zawodowe, wysokie umiejętności interpersonalne, indywidualne podejście do pacjenta, spokój i pewność siebie, precyzja i dokładność, odpowiedzialność i skrupulatność to cechy, które idealnie charakteryzują lekarza. W ostatnim czasie miałem operacje polegająca na usunięciu ginekomastii (przerośnięte gruczoły miały duże rozmiary). Od samego początku tj. wizyta przed operacją (kwalifikacja) do momentu samej operacji lekarz stworzył bardzo spokojną atmosferę, co u mnie zredukowało stres. Efekt który został osiągnięty po zabiegu, jest dla mnie niewyobrażalny- lekarz jest Fachowcem najwyższej klasy w swojej dziedzinie. Gabinet- mistrzostwo. Zdecydowanie polecam

icon

Michał W

Rzetelny, profesjonalny lekarz, z niezwykle empatycznym podejściem. Pan Doktor przywiązuje ogromną wagę do samopoczucia pacjenta, służąc nie tylko fachową wiedzą i doświadczeniem, ale również wsparciem psychicznym. Jestem wdzięczna, że los zrządził, że trafiłam pod skrzydła Pana Doktora w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Dziękuję z całego serca!

icon

Barbara P

Przyszłam do Pana Doktora z konkretną wizją korekcji płatka ucha. Jednak Doktor zaproponował inne rozwiązanie (którego nie dało się wykonać w opinii innego chirurga). Efekt jest zaskakujący! Pan doktor bardzo zaangażowany i dokładny. Ucho wygląda jak nowe, a szew po 2 tygodniach praktycznie niewidoczny!

icon

Justyna

Pan doktor jest przesympatyczny. Rzadko zdarza się żeby konsultacja przebiegła tak bezstresowo i komfortowo dla pacjenta. Jestem osobą z reguły wstydliwą i szybko się peszę, ale u Pana doktora czułam się bardzo dobrze. Śmiech rozluźniał skutecznie atmosferę. Cała konsultacja bardzo konkretna, wszystko zostało mi wytlumaczone i pokazane. Bardzo rzetelnie i starannie. Dodatkowo na zauważenie zasługuje długi czas, który Pan doktor mi poświęcił na wyjaśnienie całości zabiegu. Bardzo dziękuję za miłą wizytę. Nie mogę doczekać się zabiegu i efektów. Pozdrawiam

icon

Magdalena

Wykonywałam korektę powiek u Pana Dr.. Jestem bardzo zadowolona z efektów, Powieki wygoiły sie szybko .Pan dr.. jest bardzo dokładny i odpowiedział na wszystkie moje pytania.Serdecznie polecam

icon

Kasia

Bardzo empatyczny, przyjemny lekarz zorientowany na jakości swojej pracy. Zainteresowanie każdym słowem pacjenta, wszytko zabieg został omówiony i wyjaśniony prostymi słowami jasnymi dla każdego, Dodatkowo bardzo mila i luźna atmosfera. Na 100% mogę polecać Pana Tomasza

icon

Lidia

Gorąco polecam wizyty u Pana doktora Tomasza. Miły, profesjonalny, rzeczowy. 100% skuteczności zabiegu i pełna opieki po. Serdecznie rekomenduje. Pozdrawiam Witold.

icon

Witold